Your Player Page
Soccer Schedule

Monday Men's Soccer / Clearwater (Fall 2 - 2020)

Sponsors

Monday, November 30

First Week - Shirts
Double Headers
EUROZONE
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  EUROZONE [3]
vs
 
  Pathetico Madrid [4]
 
  Dunedin Shame [3]
vs
 
  EUROZONE [4]
 
  Spurs United [7]
vs
 
  B4Beer [2]
 
  Lads Play Football [0]
vs
 
  Lansbrook FC - CHAMPS [5]
Final 6-0
Lower Field

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, December 14

Double Headers
ManChestHair United
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  EUROZONE [9]
vs
 
  B4Beer [4]
Final 10-4
 
  Spurs United [6]
vs
 
  Atletico de Pub [1]
Final 8-1
Lower Field

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, December 21

Reminder that all games are at Joe DiMaggio!
Byes
EUROZONE
  7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Center Field
 
  Liverfools [7]
vs
 
  Dunedin Shame [2]
East Field
 
  Atletico de Pub [2]
vs
 
  B4Beer [7]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, December 28

No Games - holiday break

Monday, January 4

Reminder that all games are at Joe DiMaggio!
Double Headers
Dunedin Shame
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Center Field
 
  B4Beer [1]
vs
 
  Sofa King Sweet [4]
 
  Badfish II [6]
vs
 
  Pathetico Madrid [4]
East Field
 
  Atletico de Pub [2]
vs
 
  Dunedin Shame [7]
Final 8-2
 
  Lads Play Football [6]
vs
 
  EUROZONE [5]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, January 11

Reminder that all games are back at Glen Oaks!
Byes
ManChestHair United
  7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  Liverfools [6]
vs
 
  Sofa King Sweet [1]
 
  Dunedin Shame [6]
vs
 
  B4Beer [3]
Lower Field
 
  Badfish II [5]
vs
 
  EUROZONE [0]
Final 8-0

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, January 18

Playoffs Roster Reminder
Byes
Spurs United
  7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  Liverfools [6]
vs
 
  EUROZONE [1]
Final 7-1
 
  Atletico de Pub [0]
vs
 
  ManChestHair United [5]
Final 0-11
Lower Field
 
  Badfish II [11]
vs
 
  Dunedin Shame [6]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, January 25

Double Headers
Spurs United
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  Badfish II [8]
vs
 
  Liverfools [3]
Final 9-3
Lower Field
 
  B4Beer [2]
vs
 
  Lads Play Football [7]
Final 11-2
 
  EUROZONE [2]
vs
 
  Spurs United [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, February 1

PLAYOFFS View Bracket
Badfish, Predators, and Eurozone are on a bye
  7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  Spurs United [0]
vs
 
  Pathetico Madrid [5]
Final 6-0
Lower Field
 
  B4Beer [3]
vs
 
  Dunedin Shame [7]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Monday, February 8

PLAYOFFS View Bracket
  7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
Upper Field
 
  Dunedin Shame [6]
vs
 
  EUROZONE [3]
 
  Liverfools [3]
vs
 
  Badfish II [4]
Lower Field

Visitor (first team) vs Home (second team)