Your Player Page
Soccer Schedule

Wednesday Coed Soccer / Puryear (Summer 2022)

Wednesday, July 27

First Week - Shirts
Byes
Dirty Balls FC
All games are at Pinellas Park Youth Park Complex
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  WKFC [2]
vs
 
  Angry Otters [3]
 
  KEX Consulting [2]
vs
 
  Kickers FC [4]
 
  LadyBugs [1]
vs
 
  Moist Towelettes [4]
Field 5
 
  Brewventus [0]
vs
 
  Grassholes [2]
 
  Beercelona [1]
vs
 
  Tampa Bay FC [1]
 
  Burgs Ballers [4]
vs
 
  Aztecs FC [3]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, August 3

Byes
Westcoast Bestcoast
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  Aztecs FC [3]
vs
 
  Kickers FC [1]
 
  Angry Otters [6]
vs
 
  LadyBugs [1]
Final 9-1
 
  Tampa Bay FC [0]
vs
 
  Dyno-squad [2]
Field 5
 
  Beercelona [0]
vs
 
  Grassholes [4]
 
  KEX Consulting [1]
vs
 
  WKFC [0]
 
  Ball Busters [5]
vs
 
  Dirty Balls FC [0]
Dirty Balls Forfeit

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, August 10

Byes
Dyno-squad
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  KEX Consulting [5]
vs
 
  Beercelona [0]
Final 8-0
 
  Burgs Ballers [3]
vs
 
  Grassholes [2]
Field 5
 
  Angry Otters [1]
vs
 
  Ball Busters [2]
 
  Kickers FC [6]
vs
 
  LadyBugs [3]
 
  Aztecs FC [2]
vs
 
  Brewventus [0]
 
  Westcoast Bestcoast [3]
vs
 
  WKFC [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, August 31

Byes
WKFC
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  Dyno-squad [0]
vs
 
  Brewventus [0]
 
  Beercelona [1]
vs
 
  Chicken Tikka Mo Salah [6]
Final 1-11
 
  LadyBugs [4]
vs
 
  Grassholes [6]
Field 5
 
  Angry Otters [4]
vs
 
  Dirty Balls FC [1]
 
  Burgs Ballers [5]
vs
 
  KEX Consulting [0]
Final 7-0
 
  Aztecs FC [5]
vs
 
  Tampa Bay FC [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, September 7

Byes
Burgs Ballers
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  LadyBugs [5]
vs
 
  Aztecs FC [4]
 
  Beercelona [1]
vs
 
  Brewventus [4]
 
  WKFC [2]
vs
 
  Dirty Balls FC [7]
Field 5
 
  Grassholes [0]
vs
 
  Tampa Bay FC [5]
 
  Angry Otters [7]
vs
 
  Kickers FC [2]
Final 10-2
 
  Ball Busters [3]
vs
 
  Dyno-squad [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, September 21

Byes
Angry Otters
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
 
  KEX Consulting [2]
vs
 
  Tampa Bay FC [1]
 
  Brewventus [0]
vs
 
  LadyBugs [3]
 
  Beercelona [0]
vs
 
  Kickers FC [4]
Field 5
 
  WKFC [5]
vs
 
  Moist Towelettes [0]
 
  Burgs Ballers [0]
vs
 
  Ball Busters [5]
Final 0-6
 
  Dirty Balls FC [5]
vs
 
  Grassholes [0]
Final 9-0

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, October 5

Playoffs Roster Reminder
Byes
Ball Busters
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4
Field 5

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, October 12

Byes
Aztecs FC , Beercelona, Brewventus , Chicken Tikka Mo Salah, KEX Consulting , Kickers FC, LadyBugs, Moist Towelettes, Tampa Bay FC
  6:30 PM 7:30 PM 8:30 PM 9:30 PM
Field 4

Visitor (first team) vs Home (second team)