Your Player Page
Soccer Schedule

Tuesday Coed Soccer 8v8 / Skyway (Winter 2024)

Sponsors

Tuesday, February 20

First Week - Shirts
Byes
G-Tampeños
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  AFC Tampa [2]
vs
 
  Bad News Bears [6]

 
  Tables and Bagels [3]
vs
 
  Washed Up [5]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, February 27

Byes
AFC Tampa
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Underdogs FC [3]
vs
 
  Bad News Bears [8]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, March 5

Byes
Tables and Bagels
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  AFC Tampa [5]
vs
 
  G-Tampeños [0]

11-0 Final
 
  Bad News Bears [1]
vs
 
  Maybe We'll Get Better [6]

1-10 Final
 
  Washed Up [5]
vs
 
  Underdogs FC [0]

7-0 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, March 12

Byes
Caffeinated Crusaders
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Washed Up [6]
vs
 
  G-Tampeños [1]

10-1 Final
 
  2001 Odyssey & Riveters Tampa [6]
vs
 
  AFC Tampa [1]

9-1 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, March 19

Byes
Washed Up
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Maybe We'll Get Better [5]
vs
 
  G-Tampeños [0]

13-0 Final
 
  Underdogs FC [3]
vs
 
  Tables and Bagels [8]

3-13 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, March 26

Byes
2001 Odyssey & Riveters Tampa
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Underdogs FC [5]
vs
 
  G-Tampeños [0]

Forfeit G-Tampenos
 
  Washed Up [5]
vs
 
  AFC Tampa [0]

11-0 Final
 
  Bad News Bears [9]
vs
 
  Caffeinated Crusaders [4]

10-4 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, April 2

Playoffs Roster Reminder
Byes
Bad News Bears
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Washed Up [6]
vs
 
  Caffeinated Crusaders [1]

8-1 Final
 
  G-Tampeños [0]
vs
 
  Tables and Bagels [5]

0-17 Final
 
  Maybe We'll Get Better [7]
vs
 
  AFC Tampa [2]

8-2 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, April 9

Byes
Underdogs FC
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  AFC Tampa [2]
vs
 
  Tables and Bagels [7]

2-9 Final
 
  G-Tampeños [3]
vs
 
  Bad News Bears [8]

3-9 Final
 
  2001 Odyssey & Riveters Tampa [0]
vs
 
  Washed Up [5]

Forfeit: 2001 Odyssey & Riveters Tampa

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, April 16

PLAYOFFS View Bracket
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  AFC Tampa [0]
vs
 
  Washed Up [5]

AFC Tampa Forfeit
 
  Underdogs FC [5]
vs
 
  Bad News Bears [4]

Overtime

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, April 23

PLAYOFFS View Bracket
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
Open Division
Finals

Visitor (first team) vs Home (second team)