Your Player Page
Soccer Schedule

Sunday Coed Soccer / Ed Radice & Skyway (Winter 2021)

Sunday, January 10

First Week - Shirts
Byes
Wolf Nation (i)
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
    
Field 3
 
  BYB (a) [0]
vs
 
  The Walk Ons (a) [4]
Field 4
 
  ABCDE FC (b) [5]
vs
 
  Lost Soles (b) [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 17

Byes
Le Saux Solid Crew (i)
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
    
Field 3
Field 4
 
  Squad (b) [1]
vs
 
  UnReal Madrid (b) [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 24

Byes
Tampa FC - CHAMPS
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
    
Field 3
 
  Diablos (a) [1]
vs
 
  BYB (a) [3]
Field 4
 
  Squad (b) [5]
vs
 
  Lost Soles (b) [0]
6-0 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, January 31

Byes
Rolls Reus (i)
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Wolf Nation (i) [0]
vs
 
  Tired and Pitchy (i) [5]
Final 0-6
    
Field 3
Field 4
 
  Squad (b) [3]
vs
 
  ABCDE FC (b) [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 7

No Games - Superbowl

Sunday, February 14

Byes
RAKATA BBO FC (i)
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
    
Field 3
Field 4
 
  Make America Grey Again (b) [0]
vs
 
  Atheltico Morones (b) [5]
Make America Grey Again “Forfeit”
 
  UnReal Madrid (b) [5]
vs
 
  Lost Soles (b) [0]
Lost Soles “Forfeit”

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 21

Byes
Tampa United (i)
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
    
Field 3
 
  BYB (a) [0]
vs
 
  Puddle Pirates (a) [5]
11-0 Final
Field 4

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, February 28

Byes
Return of the Blues (i)
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
    
Field 3
 
  Fightin Turtles (a) [4]
vs
 
  BYB (a) [1]
Field 4
 
  Lost Soles (b) [5]
vs
 
  Make America Grey Again (b) [0]
Make America Grey Again Forfeit

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, March 7

PLAYOFFS View Bracket
Rec Playoffs to Start
Rebels are on a bye
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Le Saux Solid Crew (i) [1]
vs
 
  Rolls Reus (i) [1]
Regular Season Game
 
  Wolf Nation (i) [0]
vs
 
  Tampa FC - CHAMPS [5]
Regular Season Game
 
  Return of the Blues (i) [1]
vs
 
  Tampa United (i) [2]
Regular Season Game
 
  Tired and Pitchy (i) [3]
vs
 
  RAKATA BBO FC (i) [1]
Regular Season Game
    
Field 3
 
  BYB (a) [0]
vs
 
  Puddle Pirates (a) [4]
 
  Multiple Scoregasms (a) [2]
vs
 
  Not Fast, Just Furious (a) [1]
Double Overtime
Field 4
 
  Lost Soles (b) [0]
vs
 
  Squad (b) [5]
8-0 Final

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, March 14

PLAYOFFS View Bracket
  5:00 PM 6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM 9:00 PM
North Field
 
  Tampa United (i) [0]
vs
 
  Rebels FC (i) [5]
Final 6-0
 
  Rebels FC (i) [2]
vs
 
  Rolls Reus (i) [1]
OT
 
  Wolf Nation (i) [0]
vs
 
  RAKATA BBO FC (i) [5]
Final 6-0
     
Field 3
Field 4
 
  Atheltico Morones (b) [2]
vs
 
  UnReal Madrid (b) [3]
Overtime

Visitor (first team) vs Home (second team)

Sunday, March 21

PLAYOFFS View Bracket
  6:00 PM 7:00 PM 8:00 PM
North Field

Visitor (first team) vs Home (second team)